м. Харків
вул. Лермонтовська 7

0 800 331 095 Безкоштовно

Агентство
з працевлаштування
в Чехії

Агентство <br>з працевлаштування </br>в Чехії

ТОП 3 Вакансії

 • ФАБРИКА TRITON
  105-110 крон/час
  Безкоштовно
 • Птахофабрика
  110 крон/час
  3600 крон/місяць
 • Автозавод Faurecia
  120 крон/час
  Безкоштовно

Етапи роботи

 • Укладання договору

 • Підготовка пакету документів

 • Оформлення візи

 • Oрганізація виїзду

 • Початок роботи за кордоном

 • Повернення додому з відкладеною сумою грошей

Наша послуга "Робота в Чехії під ключ"

Не секрет, що в Чехії є можливість заробляти 30 000-40 000 грн. в місяць, а ціна на продукти, якщо не така ж як в Польщі, то незначно вище.

В середньому на підготовку документів для чеської робочої візи йде близько двох місяців, а процес зміни роботодавця дуже бюрократичний.

В пакет документів для чеської робочої візи на 3 місяці входить - не тільки запрошення на роботу, а й обов'язково необхідно укласти договір з роботодавцем і спеціальна страховка. Так само, потрібно враховувати той факт, що якщо вам не підходить робота, змінити її самостійно буде проблематично. Ви повинні пам'ятати, що термін вашої візи всього 3 місяці і у вас немає можливості витратити кілька тижнів на пошук нової вакансії. Виходячи з цього, правильним рішенням для вас, буде звернення до професіоналів.

Відгуки

Спасибо Евгению, что помог с оформлением визы и постоянную связь. По любому вопросу в любое время -звонил. Своих не бросают! Зп выплачивают во время. Кто хочет подзаработать - рекомендую!
Работу в Харькове в нормальном заведении не могла найти, решилась поехать с подружкой на заработки. Уже 2й месяц здесь, все устраивает, платят во время - пока довольны!
Все легально. Визу оформили в сроки, жилье предоставил работодатель, зп+ % от выработки. Всем доволен. Рекомендую!
Весь пакет документов оформили без проблем! Больше за это переживала. Проживание бесплатно предоставили тоже +. Зп ставка + процент. В принципе - рекомендую.
Сначала узнавал все нюансы по поводу оформления визы. Так как самому добираться это проблематично, да и хотелось гарантий. Документы сделали быстро, как и говорил Евгений (менеджер), выехал в те же сроки, что и договаривались.
Мы успешно помогаем нашим клиентам подобрать лучшие вакансии, оформить документы для подачи на визу, подобрать оптимальный маршрут к месту работы, а также решаем всевозможные вопросы с работодателем
Читати всі відгуки

Статті

Кому потрібна страховка для легальної праці в Чехії?

Робота в Чехії для українців. Навіщо потрібна страховка Відносини межу двома країнами – Україною і Чехією визначаються візовими угодами. Громадяни України та більшості країн СНД зобов’язані отримати візу перед в’їздом в країну для тимчасового перебування. Для того, щоб отримати документ, необхідно звернутися в консульство і заповнити відповідну заяву. Обов’язковою доповненням до візі є медичний поліс […]

Кому потрібна страховка для легальної праці в Чехії?

Чи потрібен паспорт вакцинації для роботи в Чехії?

Робота в Чехії для українців – хороший джерело доходу. Для багатьох навіть основний. Багато українців регулярно їздять до Чехії на заробітки. Коронавірус вніс в життя свої корективи. Карантин, обмеження, розділ на зони. З моменту вакцинації від вірусу придумані паспорта. Багато українців як виїжджали на роботу за кордон, так і продовжують виїжджати. І тепер у багатьох […]

Чи потрібен паспорт вакцинації для роботи в Чехії?

Робота в Чехії: популярні вакансії для українців у 2021 році

За даними Міністерства внутрішніх справ Чехії, на 2021 рік у країні проживали близько 120 000 емігрантів з України. Чехія приваблива, тому що:• безліч робочих місць і недостатньо бажаючих працювати в Чехії;• вартість життя можна порівняти з цінами в великих українських містах, а середня заробітна плата – вище;• освоїтися можна без знання чеської – 10% місцевих […]

Робота в Чехії: популярні вакансії для українців у 2021 році

Поширені запитання

Як сплачується заробітна плата?

Заробітна плата сплачується в наступному місяці за відпрацьований. Приклад: Якщо ви відпрацювали 10 днів в вересні, плату за ці дні, ви отримаєте 20-го жовтня, а плату за жовнеть – 20-го листопада. І так далі.
Порядок плати може відрізнятися в залежності від роботодавця, також в більшості випадків наші парнери дають можливість отримання авансів раз в один/два тижня, на битові витрати.
Також, в залежнсті від конкретного роботодавця остання заробітна плата може сплачуватись як на території Чехії (перед від’їздом), та і по прибуттю в Україну (в звичайний графік виплат). Агентство “Ridewap” гарантує виплату останньої заробітної плати та за весь час існування не було зафіксовано ни єдиного випадку не виплати заробітної плати, вне залежності від місця знаходження клієта.

Наші партнери

HM
Skoda
Zabka
Gedia
Zara
LPP
Daikin
Pnasonic

 

Незалежно від економічного стану країни, Чехія постійно потребує нових робітників. Особливо це стосується українців. Причин цього багато. В першу чергу — це близькість мови і деяка спорідненість менталітету. Це й не дивно — значна частина сучасної України разом з Чехією входила в склад Австро-Угорської імперії, що не могло не відбитися на культурі і способі мислення жителів Закарпаття, Галичини та інших регіонів країни.

Але не тільки це приваблює українців при виборі Чехії, як країни для пошуку роботи.  Офіційний сайт роботи в Чехії пропонує дуже привабливі умови працевлаштування для працівників різних спеціальностей. Офіційна статистика демонструє, що середній заробіток у осіб схожої спеціальності у Чехії приблизно у п’ять разів вищий, ніж в Україні. Це стосується законно влаштованих працівників, які мають відповідну кваліфікацію і платять усі податки, передбачені законодавством Чехії.

Як потрапити на роботу до Чехії

Для того, щоб скористуватися усіма перевагами роботи у країні, потрібно дотримуватись деяких простих правил. Перше, і головне — шукати роботу і підписувати договори тільки офіційно. Будь-яка спроба влаштуватись на роботу нелегально приводить не тільки до проблем із законом, який у Чехії працює дуже чітко, але й до втрати значної частини заробітку. Як правило, посередники у нелегальному працевлаштуванні забирають собі від 30 до 50% виплати.

Якщо ж скористуватись послугами агентства з працевлаштування Ridewap, то ви одержите ряд вагомих переваг:

 • можливість знайти роботу по спеціальності (будівельники, медсестри, лікарі, водії, IT-фахівці, та інші професії) а також працівники без кваліфікації;
 • одержати повний соціальний пакет від роботодавця;
 • оформити страховку з максимальним об’ємом гарантованих виплат;
 • гарантію повної зайнятості, що дуже важливо у період карантинних обмежень.

Легальна робота у Чехії відкриває для багатьох українців, як з освітою, так і без кваліфікації можливості не тільки поліпшити матеріальне становище, але й удосконалити професійні навики, здобути іншу спеціальність, вийти на вищий рівень самореалізації.

Для того, щоб знайти привабливу і належно оплачувану роботу в Чехії, потрібно відкрити наш сайт і прочитати список вакансій. Це потрібно робити регулярно, особливо в тому випадку, коли вас цікавить сезонна робота в Чехії. Не всі мають можливість поїхати у іншу країну на декілька років. Наприклад, для молодих учителів, з відпусткою у 48 робочих днів, чи батьків, які знаходяться у декретній відпустці, але мають змогу залишити дитину на 1-2 місяці з дідусем чи бабусею, привабливо поїхати на с/г роботи і заробити декілька тисяч доларів.

Що ми пропонуємо

Звертаючись до нашого агентства, ви одержите повний комплекс послуг, який включає:

 • допомогу з пошуком роботи;
 • оформлення документів для отримання візи;
 • гарантію виплати заробітної плати під час працевлаштування;
 • оформлення медичної страховки у надійної компанії;
 • повний юридичний захист.

Якщо ви звернетесь у агентство Ridewap, то одержите можливість пройти стажування у більш як сотні компаній, що працюють у Європі. ми підтримуємо з ними партнерські стосунки, які дозволяють не тільки знайти роботу, але й удосконалити професійні навики, вивчити мову ( у тому числі й англійську), заробити трудовий стаж (європейський). Діяльність агентства з працевлаштування в Чехії Ridewap ліцензована Міністерством соціальної політики. Ми працюємо прозоро, у повній відповідності з вимогами законів України та Чехії. Це можуть підтвердити тисячі наших клієнтів, які знайшли роботу до душі і значно поліпшили свій матеріальний стан.