м. Харків
вул. Лермонтовська 7

0 800 331 095 Безкоштовно

Робота в Чехії

Ми ретельно перевіряємо наших роботодавців та публікуємо виключно вакансії, які принесуть гарантований дохід. При цьому вся процедура працевлаштування буде прозорою, зрозумілою і абсолютно легальною.
Робота в Чехії

Найкращі вакансії

Ці вакансії є популярним вибором серед наших клієнтів.
Більшість клієнтів залишаються на цій вакансії мінімум 3 місяці
(термін дії візи) та повертаються повторно.

Етапи роботи

 • Укладання договору

 • Підготовка пакету документів

 • Оформлення візи

 • Oрганізація виїзду

 • Початок роботи за кордоном

 • Повернення додому з відкладеною сумою грошей

Робота в Чехії під ключ

Не секрет, що в Чехії є можливість заробляти 40 000-50 000 грн. в місяць, а ціна на продукти, якщо не така ж як в Польщі, то незначно вище.

В середньому на підготовку документів для чеської робочої візи йде близько двох місяців, а процес зміни роботодавця дуже бюрократичний.

В пакет документів для чеської робочої візи на 3 місяці входить - не тільки запрошення на роботу, а й обов'язково необхідно укласти договір з роботодавцем і спеціальна страховка. Так само, потрібно враховувати той факт, що якщо вам не підходить робота, змінити її самостійно буде проблематично. Ви повинні пам'ятати, що термін вашої візи всього 3 місяці і у вас немає можливості витратити кілька тижнів на пошук нової вакансії. Виходячи з цього, правильним рішенням для вас, буде звернення до професіоналів.

Відгуки

Муж уехал в Чехию на завод работать, я решилась ехать к нему. Все оформили с менеджером, теперь через 13 дней выезд.
Хотел на заработки. Загуглил и выбрал вашу организацию. Выбрал вакансию на логистический склад грузчиком. Билеты уже куплены. На этапе организации - все быстро, прозрачно и понятно.
Очень хотела за границу на подработки. Мне 24 года. Хотела на склад, заводы - не мое. Хорошо , что был паспорт загран, не нужно было делать его. Документы в принципе сделали быстро. Спасибо менеджерам, за оперативную работу.
Мы с мужем ездили за заработки. Понравилось как минимум то, что Менеджер на связи 24/7 по любым вопросам. Оба работали на автозаводе. В принципе довольны.
Работали с мужем с мая на складе. Собирали заказы с интернет магазина. Примерно по 150крон в день зарабатывали каждый. Иногда даже в конце недели 1000 доплата. Можно брать переработку, оплачивается, но мы работали на 8 часов. Довольны.
Работал в контроле качества. Мне 35 лет, один из главных критериев отбора был возраст от 30 - 60 лет, так как необходимо быть внимательным и сосредоточенным. Сидячая работа, отбор пластиковых деталей на хорошие и брак + упаковка в коробки. Смена по 12 часов. Всем доволен, собираюсь снова ехать.
Не хотел на производство автодеталей, Евгений предложил производство линз для очков. Согласился. Уже 2й месяц здесь, если вникнуть и привыкнуть, все получается. Старшие помогают, не бросают. Спасибо !
Мы с братом работали на производстве канцтоваров. Нарезал деревянные заготовки под карандаши, Брат красил карандаши. В час 110крон и сверху еще можно взять часы, вдруг кто хочет побольше заработать все часы оплачивают. Менеджер всегда на связи, вдруг какие-то вопросы.
Решила увидеть Европу, пожить немного за границей. Насчёт работы обратилась к Евгению, все объяснил, быстро сделали документы. Скоро вылет, спасибо!
Спасибо Жене и Игорю, что помогли с оформлением визы и постоянную связь. По любому вопросу в любое время -звонил. Своих не бросают! Зп выплачивают во время. Кто хочет подзаработать - рекомендую!
Работу в Харькове в нормальном заведении не могла найти, решилась поехать с подружкой на заработки. Уже 2й месяц здесь, все устраивает, платят во время - пока довольны!
Все легально. Визу оформили в сроки, жилье предоставил работодатель, зп+ % от выработки. Всем доволен. Рекомендую!
Весь пакет документов оформили без проблем! Больше за это переживала. Проживание бесплатно предоставили тоже +. Зп ставка + процент. В принципе - рекомендую.
Сначала узнавал все нюансы по поводу оформления визы. Так как самому добираться это проблематично, да и хотелось гарантий. Документы сделали быстро, как и говорил Евгений (менеджер), выехал в те же сроки, что и договаривались.
Читати всі відгуки

Статті

Ціни на продукти в Чехії 2022

Іноді заробітчани стикаються з тим, що підсумковий заробіток не завжди виправдовує очікування. Нерідко причиною стає банальне не знання місцевих цін на продукти харчування та іншої життєдіяльності. У статті перелік актуальних цін на продукти в Чехії та поради як можна заощадити на харчуванні.

Ціни на продукти в Чехії 2022

На роботу до Чехії з Харкова: корисні поради українцям

За роки праці ми зібрали перелік порад та рекомендацій, щоб допомогти нашим клієнтам визначитися з вибором країни та вакансії.

На роботу до Чехії з Харкова: корисні поради українцям

Що брати із собою на заробітки до Чехії: список обов’язкових речей для заробітчан

Найчастіше люди, які вперше їдуть на заробітки, питають: Що брати з собою до Чехії? Відповідь на це найчастіше питання в сьогоднішній статті.

Що брати із собою на заробітки до Чехії: список обов’язкових речей для заробітчан

Страховка для візи до Чехії: навіщо вона потрібна під час працевлаштування

Чому страховка є обов'язковим елементом для оформлення на роботу в Чехії.

Страховка для візи до Чехії: навіщо вона потрібна під час працевлаштування

Поширені запитання

Як сплачується заробітна плата?

Заробітна плата сплачується в наступному місяці за відпрацьований. Приклад: Якщо ви відпрацювали 10 днів в вересні, плату за ці дні, ви отримаєте 20-го жовтня, а плату за жовнеть – 20-го листопада. І так далі.
Порядок плати може відрізнятися в залежності від роботодавця, також в більшості випадків наші парнери дають можливість отримання авансів раз в один/два тижня, на битові витрати.
Також, в залежнсті від конкретного роботодавця остання заробітна плата може сплачуватись як на території Чехії (перед від’їздом), та і по прибуттю в Україну (в звичайний графік виплат). Агентство “Ridewap” гарантує виплату останньої заробітної плати та за весь час існування не було зафіксовано ни єдиного випадку не виплати заробітної плати, вне залежності від місця знаходження клієта.

Який період дії чеської візи?

Період дії чеської робочої візи – 90 календарних днів. Візи на більш тривалий період не передбачені, крім сезонної чеської візи, яка призначена для сезонних типів робіт, таких як збирання врожаю. І окрім дворічної робочої карти, але це зовсім інша процедура.

Як селять сімейні пари?

Все залежить від роботодавця, але у 99% випадку сімейну пару селять в окрему кімнату. Іноді це буває кімната із сан-вузлом, іноді без. Зрідка сімейну пару можуть поселити разом із другою сімейною парою. Також на період карантину (до проходження тесту) пари можуть селити з іншими людьми.

Чи потрібна вакцина?

Чехія не вимагає від працівників наявність вакцини від covid-19, проте її наявність суттєво спростить вам життя. Ви зможете швидше розпочати роботу. Якщо ви не робили вакцину, вам необхідно буде скласти тест на території Чеської Республіки. Сама здача та отримання результату можуть зайняти якийсь час. Приблизно 3-5 днів.

Коли я зможу потрапити до Чехії?

Приблизно через 2 місяці з моменту укладання договору. Точних термінів не існує, оскільки такі міжнародні документи, як дозвіл на роботу, робляться компетентними чеськими органами, які ніяк не шрафуються за тривалий термін розгляду. Але в статистично 60 днів, вистачає, щоб приступити до роботи.

Чи можна сплатити ваші послуги з першої зарплати?

Ні, агентство не пропонує можливість оплати послуг із зарплати. Однак, залежно від того, чим викликано ваше побажання такого способу оплати, у нас є альтернативні рішення.
Якщо причина у фінансах, ми маємо можливість розбити всю суму через послугу «Оплата частинами від Приват Банку». До 24 платежів. Також у нас є опція повної оплати після отримання пакету документів.
Якщо причина недовіри, ми пропонуємо вам детальніше вивчити інформацію про наше агентство. Ми серйозна структура, яка понад 4 роки займається наданням послуг у сфері працевлаштування за кордоном. Відгуки говорять про нашу порядність і компетентність, і ви маєте можливість ознайомитися з ними, написавши в Google запит: “ridewap агентство відгуки”. Крім цього, ми обов’язково укладаємо договір, який дає вам можливість оскаржити будь-яку нашу дію у цивільному суді. Ну і насамкінець, погодьтеся, що не дуже логічно серйозній фірмі вкласти певну суму в клієнта, сподіваючись, що колись він сплатить за послуги. Якщо вам це не підходить – це ваш вибір. Але жодна адекватна фірма не запропонує вам такий спосіб оплати, лише аматори.

Куди подається пакет документів на чеську візу?

Пакет документів подається до візового центру (VFS Global), залежно від вашого розташування. Візові центри приймаючі заяви на візу знаходяться у Харкові, Одесі, Києві, Дніпрі, Івано-Франківську, Львові, а також Ужгороді. У візовому центрі додатково сплачується консульський збір у розмірі 35 євро. А також можна додатково зробити фотографію для візи у фотокабінці.
Ми детально консультуємо кожного клієнта про всю процедуру.

Чи потрібно проходити карантин після приїзду до Чехії?

У 99% випадків наші клієнти не проходять карантин після приїзду до Чехії. Карантин не обов’язково проходитиме всім вакцинованим працівникам. Також, ви маєте право уникнути повний карантин здаванням тесту. Всі наші роботодавці допомагають із тестами, окремої уваги вимагають лише умови даної допомоги. Оскільки хтось надає таку допомогу на безоплатній основі, а хтось віднімає вартість тесту із вашої зарплати.

Наші партнери

MAGNA
KAUTEX
Faurecia
Tatra
Skoda
Zabka
Gedia
Zara
Daikin
Pnasonic

 

Незалежно від економічного стану країни, Чехія постійно потребує нових робітників. Особливо це стосується українців. Причин цього багато. В першу чергу — це близькість мови і деяка спорідненість менталітету. Це й не дивно — значна частина сучасної України разом з Чехією входила в склад Австро-Угорської імперії, що не могло не відбитися на культурі і способі мислення жителів Закарпаття, Галичини та інших регіонів країни.

Але не тільки це приваблює українців при виборі Чехії, як країни для пошуку роботи.  Офіційний сайт роботи в Чехії пропонує дуже привабливі умови працевлаштування для працівників різних спеціальностей. Офіційна статистика демонструє, що середній заробіток у осіб схожої спеціальності у Чехії приблизно у п’ять разів вищий, ніж в Україні. Це стосується законно влаштованих працівників, які мають відповідну кваліфікацію і платять усі податки, передбачені законодавством Чехії.

Робота в Чехії для українців

Для того, щоб скористуватися усіма перевагами роботи у країні, потрібно дотримуватись деяких простих правил. Перше, і головне — шукати роботу і підписувати договори тільки офіційно. Будь-яка спроба влаштуватись на роботу нелегально приводить не тільки до проблем із законом, який у Чехії працює дуже чітко, але й до втрати значної частини заробітку. Як правило, посередники у нелегальному працевлаштуванні забирають собі від 30 до 50% виплати.

Якщо ж скористуватись послугами агентства з працевлаштування Ridewap, то ви одержите ряд вагомих переваг:

 • можливість знайти роботу по спеціальності а також працівники без кваліфікації;
 • одержати повний соціальний пакет від роботодавця;
 • оформити страховку з максимальним об’ємом гарантованих виплат;
 • гарантію повної зайнятості, що дуже важливо у період карантинних обмежень.

Легальна робота у Чехії відкриває для багатьох українців, як з освітою, так і без кваліфікації можливості не тільки поліпшити матеріальне становище, але й удосконалити професійні навики, здобути іншу спеціальність, вийти на вищий рівень самореалізації.

Для того, щоб знайти привабливу і належно оплачувану роботу в Чехії, потрібно відкрити наш сайт і прочитати список вакансій. Це потрібно робити регулярно, особливо в тому випадку, коли вас цікавить сезонна робота в Чехії. Не всі мають можливість поїхати у іншу країну на декілька років. Наприклад, для молодих учителів, з відпусткою у 48 робочих днів, чи батьків, які знаходяться у декретній відпустці, але мають змогу залишити дитину на 1-2 місяці з дідусем чи бабусею, привабливо поїхати на с/г роботи і заробити декілька тисяч доларів.

Агентство з працевлаштування у Чехії Ridewap

Звертаючись до нашого агентства, ви одержите повний комплекс послуг, який включає:

 • допомогу з пошуком роботи;
 • оформлення документів для отримання візи;
 • гарантію виплати заробітної плати під час працевлаштування;
 • оформлення медичної страховки у надійної компанії;
 • повний юридичний захист.

Якщо ви звернетесь у агентство Ridewap, то одержите можливість пройти стажування у більш як сотні компаній, що працюють у Європі. ми підтримуємо з ними партнерські стосунки, які дозволяють не тільки знайти роботу, але й удосконалити професійні навики, вивчити мову ( у тому числі й англійську), заробити трудовий стаж (європейський).

Діяльність агентства з працевлаштування в Чехії Ridewap ліцензована Міністерством соціальної політики. Ми працюємо прозоро, у повній відповідності з вимогами законів України та Чехії. Це можуть підтвердити тисячі наших клієнтів, які знайшли роботу до душі і значно поліпшили свій матеріальний стан.