м. Харків
вул. Лермонтовська 7

0 800 331 095 Безкоштовно

Статті

Кому потрібна страховка для легальної праці в Чехії?

страховка чехия

Робота в Чехії для українців. Навіщо потрібна страховка

Відносини межу двома країнами - Україною і Чехією визначаються візовими угодами. Громадяни України та більшості країн СНД зобов'язані отримати візу перед в'їздом в країну для тимчасового перебування. Для того, щоб отримати документ, необхідно звернутися в консульство і заповнити відповідну заяву. Обов'язковою доповненням до візі є медичний поліс обов'язкового страхування. Він дозволить отримувати в іншій країні кваліфіковану медичну допомогу в закладах охорони здоров'я.

Страхування є обов'язковою умовою для отримання візи. Цей документ вимагають поряд з іншими в посольстві Чехії, офіс якого розташований в Москві. Отримати страховку можна в акредитованому центрі або за допомогою посередників, що мають ліцензію для здійснення подібної діяльності.

Робота в Чехії для українців безпечна, комфортна і високооплачіваема. Але для працевлаштування на одне з промислових підприємств необхідно подати всі документи, оформлені відповідно до законодавства.

Обов'язковою умовою роботи в Чехії для українців є наявність документа, що підтверджує оформлення страхового медичного полісу. Якщо віза оформляється для неодноразових поїздок протягом певного часу, громадянин повинен заповнити декларацію, в якій покладе на себе відповідальність за оформлення такого документа для кожної поїздки на територію республіки.

Робота в Чехії для українців має певні вимоги. Страховка повинна передбачати підвищений ліміт відповідальності страховика. Ця сума встановлюється на мінімальному рівні в 6 тисяч євро. Також страховка повинна містити застереження: "допомога при наявності алкогольного сп'яніння". Вказувати ці пункти при оформленні страхового сертифіката обов'язково. При виявленні помилок в оформленні документа громадянин іноземної держави ризикує бути депортованим на Батьківщину.

Як поїхати на роботу в Чехію

Для того, щоб спробувати свої сили на провідних підприємствах Європи, буде потрібно мінімум документів і мінімальний час на їх оформлення. Вакансії і пропозиції по роботі в Чехії для українців оновлюються щотижня. Для їх перегляду досить відвідати офіційний сайт компанії з працевлаштування або стати учасником спільноти в соціальних мережах.

Знаходження громадян іноземної держави на території Чехії регулюється законами республіки. Для українців існує два варіанти оформлення віз:

  • Короткострокова. Її дія поширюється на період до 90 днів включно;
  • Довгострокова. Термін її дії становить більше 90 днів.

Для отримання довгострокової візи наявність поліса медичного страхування є обов'язковою умовою. Поліс необхідний для отримання Шенгенської візи при туристичній поїздці, проходження програм навчання на території держави, робочий візит, гостьовому відвідуванні на підставі персонального запрошення.

">Вас також можуть зацікавіти ці статті:
Чи потрібен паспорт вакцинації для роботи в Чехії?