м. Харків
вул. Лермонтовська 7

0 800 331 095 Безкоштовно

Виробництво амортизаторів KYB

  • Виробництво амортизаторів KYB м.Пардубіце
  • 115 CZK (140 грн)/час
  • Безкоштовно
Опис умов:

KYB Manufacturing Czech s.r.o. є одним з провідних виробників амортизаторів для автомобілів. У Чеській Республіці завод був відкритий у 2004 році і в даний час є одним із найбільших роботодавців у регіоні.

Посада: Оператор на виробництві

Опис роботи: Робота полягає в обслуговуванні роботизованої техніки (верстатів), монтажі, кріпленні деталей та візуального контролю. Робота дуже проста та логічна. Складається із суворо навчених операцій на конкретному місці для конкретного працівника.

Вимоги: Відповідальність та самостійність. Вміння швидко та акуратно працювати руками (моторика рук). Логічне мислення. Повна середня освіта. Вік до 50 років, фізичне здоров’я без відхилень (робота на ногах). Робота підходить однаково чоловікам та жінкам.

Графік роботи: 2-х змінний робочий графік Пн-Нд (на тиждень надається 3 вихідні дні). Зміни по 12:00. Надається додатковий годинник як додатковий робочий день.

Зарплата:

– Базова ставка 110 крон/годину (чистого). – при фонді годинника до 200/місяць.

– 115 крон/година – при фонді годин 200 і більше/місяць.

Максимально можлива кількість годин/місяць: 250-270

Приклад заробітної плати на місяць при 250 відпрацьованих годинах: 250 (кількість годин) * 115 = 28,750 крон/місяць чистого (1340 доларів).

Працівник має право на аванс один раз на тиждень у розмірі 1000 крон.

Додатково:

Житло: Житло надає роботодавець у 2-3-х місних кімнатах, що відповідають санітарним нормам і мають всі необхідні зручності, в тому числі й інтернет. Пари живуть окремо. Житло у дуже хорошому стані, яке повністю прибирають та дезінфікують при переселенні мешканців.

Житло надається безкоштовно!

Транспорт: До фабрики їздять автобуси з міста. Працівником купується абонемент вартістю 500 крон. 300 крон компенсує роботодавець як бонус до зарплати.

Працівнику видаються:

– спеціальне взуття та одяг (безкоштовно, за умови відпрацьованих 3 місяців)

– 1 ключ від шафки.

– 1 ID-карта для проходу на територію фабрики.

Харчування: Працівнику пропонується пільгове разове харчування (за одну відпрацьовану зміну) вартістю 30-40 крон (повноцінний обід, на вибір).

Усі кандидати проходять мед. огляд перед початком роботи з допомогою роботодавця. Кожен кандидат зобов’язаний заповнити невелику анкету, в якій важливими пунктами будуть:

– несудимість,

– носіння очок,

– розмір взуття.