м. Харків
вул. Лермонтовська 7

0 800 331 095 Безкоштовно

Работа на фабрике MPH

Фабрика MPH

  • Фабрика MPH м.Пршелоуч
  • 110 CZK (134 грн)/час
  • Безкоштовно
Опис умов:

Фабрика MPH займається виробництвом медичних товарів з пластика і гуми, в основному трубки, хомуткі і інші подібні компоненти.
Робочий процес полягає в монтажі (нарізка, закрутка, з’єднання і упаковка) декількох компотенті в цілий виріб. Наприклад апарат для карельніц. Оператор здійснює монтаж в виключно срого у послідовності. До роботи потрібен час, щоб звикнути. Але в цілому, її можна охарактеризувати як нескладна.
Вимоги до кандидата:

  • жінки;
  • до 50 років;
  • відповідальність і самостійність;
  • повну загальну середню освіту або його еквівалент.

Робочий графік: робота здійснюється в 2-ве зміни по 8 годин, з понеділка по п’ятницю. Ранкова зміна з 6:00 – до 14:00 і денна з 14:00 – до 22:00. Іноді надаються доп. годинник до 4 годин на день.

Кількість годин на місяць: 180-190 годин. Також всім пропонуються додаткові зміни (в Сб і Нд) на фабриці KIEKERT в якості додаткового. годин – до 100 годин / місяць. Обидві фабрики знаходяться недалеко один від одного. В середньому виходить близько 240 годин на місяць.
Оплата праці: 110 крон / год нетто.
Житло: надає роботодавець на безкоштовній основі. Проживання в 2-3-х місних кімнатах, які відпо санітарним
нормам і мають всі необхідні зручності, в тому числі і інтернет. Житло в хорошому стані і обов’язково забирається і дезінфікується при переселенні мешканців. Так само, житло знаходиться в пішої доступності від фабрики.

Додатково:

Робота відбувається виключно в стерильних приміщеннях, оскільки виробляється мед обладнання. Працівникам заборонено використовувати косметику, мати довгі і нафарбовані нігті, а так само ходити з розпущеним волоссям. На роботі заборонено носити годинник, браслети і сережки.

Спец. форма:
– спец. одяг і взуття видається безкоштовно, за умови відпрацьованих 3 місяців;
– 1 ключ від шафки для зберігання речей і ID карта для доступу на територію фабрики.

Харчування:
Працівникові надається можливість здобувати пільгове харчування (за одну відпрацьовану зміну) вартістю 30 крон. Повноцінний обід за вибором.