м. Харків
вул. Лермонтовська 7

0 800 331 095 Безкоштовно

работа на фабрике тритон

ФАБРИКА TRITON

  • ФАБРИКА TRITON м.Пардубіце
  • 110 CZK (134 грн)/час
  • Безкоштовно
Опис умов:

Фабрика виробляє металеві шафки, які використовуються в
місці для переодягання при фабриках, заводах, школах, спортзалах та інших організацій.

Робота полягає в:

збірка, монтаж панелей (шафок для одягу), а так само їх частин у вигляді замків, ручок, петель. Робота виконується за допомогою електричної викрутки;
прикріплення шафок на гаки для відправки в фарбувальний цех і в подальшому зняття і складування пофарбованої продукції. Сама фарбування відбувається в закритому боксі без особистої участі працівників;

Робота фізична.

Вимоги до кандидата:

  • чоловіки;
  • до 55 років;
  • фізичне здоров’я (5-10 кг деталі);
  • повна середня освіта;
  • відсутність судимостей.

Робочий графік: Зміна – 12 годин. Робота в 2 зміни з понеділка по суботу.

Кількість годин на місяць: 250-280 годин.

Оплата праці: 105 крон на годину (при кол-ве годин до 200 на місяць), 110 крон на годину (при кол-ве годин від 200 на місяць). Працівник має право отримати аванс раз в тиждень, в розмірі 1000 крон.

Житло: Надається роботодавцем на безкоштовній основі.
Умови проживання – 2-3-4-х місні кімнати. Житло повністю відповідає санітарним
нормам. Є всі зручності, влючая інтернет. Житло у відмінному стані, яке в обов’язковому порядку забирається і дезінфікується при заселенні нових мешканців.

Додатково:

Працівникові видається взуття та спец. одяг. Беслатно за умови відпрацювання повного терміну візи. Так само видається один ключ для шафки – для зберігання особистих речей на фабриці і карта-пропуск для отримання безперешкодно доступу на територію фабрики.

Всі кандидати в обов’язковому порядку проходять медогляд перед початком робіт. Медогляд проводиться за рахунок роботодавця.

Працівникам забороняється пропускати роботу з неповажних причин. У плоть до шрафу і звільнення за пропущену зміну без поважної причини.